It is currently Fri Sep 24, 2021 2:28 pm

All times are UTC + 2 hours

Forum rules

Please click here to view the forum rules

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Спорове
PostPosted: Fri May 11, 2012 1:22 pm 
Начинаещ мирмеколог

Този филм е ужасен по гнусен и от филм на ужасите дори, но при нас непрекъснато е така макар аз да говоря на баба ми и дядо ми да не правят така с котките те се знаят какво е било по тяхното време.Веднъж като малък баба така изхвърли една котка, защото не била наша, а градска и са я изхвърлили софияни.Те така прават гледат,гледат дадено животно куче или котка и като им омръзне дай по лесно да го хвърлим в някое село.Затова нашето село е пълно с бездомни кучета.И аз толкова се бях привързал към котката, че баба като я изхвърли сигурно 2 часа съм плакъл. :cry: :cry: А децата от моя клас изобщо не ги интересува за животните, а пък това ако разберат, че си гледам мравки трябва да ме направят за посмешище пред цялото училище.Тях ги интересува само ресторанта и въображаемите гаджета. :cry: И аз мисля, че темата трябва да е в кошчето.

Offline Profile  

PostPosted: Fri May 11, 2012 2:05 pm 
Админ

Темата е в кошчето :)

Offline Profile  

PostPosted: Fri May 11, 2012 2:22 pm 
Админ

kali_0998 wrote:
...а пък това ако разберат, че си гледам мравки трябва да ме направят за посмешище пред цялото училище...

Много вярно. И тук е така, затова не съм казвал на никой.

Темата си е в кошчето от самото начало.

Offline Profile  

PostPosted: Fri May 11, 2012 3:09 pm 
Четвърта колония

Аз съм казал тук таме в даскало, но все пак имам дар слово отчасти и не могат да ме посрамят дори и да опитат веднага ще ги затапя :D.

Offline Profile  

PostPosted: Fri May 11, 2012 3:27 pm 
Начинаещ мирмеколог

Вече и аз гледах филма. Повечето неща ги знаех, но там има толкова гадни неща, че затвърдиха мнението ми, че хората са най-гнусното, отвратително и ненужно нещо живяло някога на тази планета. Аз също съм казал на съучениците си, че си гледам мравки и от време на време отнасям по някой майтап но като цяло е добре даже ме правят и известен благодарение на представянето ми на сайта. Благодарение на мен още 3 човека от класа си гледат мравки даже веднъж в часа на класа говорих за тях и не ми стигна времето.

Offline Profile  

PostPosted: Fri May 11, 2012 6:32 pm 
Четвърта колония

mravkata wrote:
ненужно нещо живяло някога на тази планета.

За жалост си прав само грешиш че не е живяло,а все още живее... :sad-roulette: :angry-banghead:

Offline Profile  

PostPosted: Tue Jul 03, 2012 11:36 am 
Админ

Smiche wrote:
Скоро няма да остане нищо за крадене и циганите ще измрат...

Върнах се на темата и това ми направи впечатление.
Циганите ще останат СЛЕД нас. Сигурно е, че ако нещо ни се случи на нас те ще оцелеят. Нещо като хлебарките, които могат да оцелеят и след ядрена война. Те просто са устойчиви на болести. Защо болниците са пълни с цигани? - Защото те не се пазят като нас от болести и това за тях е като ваксинация за в бъдеще, когато няма да боледуват. Какво ще кажете за кофите с боклук? Те живеят в тях... Въпреки всички болести, които се носят...
Той знае, че като е бил под 18 е боледувал и е бил БЕЗПЛАТНО излекуван и сега вече няма проблем. (малко се отклоних от темата)
С всичко това се опитвам да кажа, че циганите ще оцелеят. Няма да измрат. Те са готови да започнат война, но не и да измрат.

Не знам дали това е програмата Ран-Ът, нещо подобно или това просто е действителността. Според мен проблемът е в управлението. Сега например строим магистрали... Данъците са големи, токът поскъпва, хората нямат пари за хляб, безработицата се увеличава... само магистрали ни липсват. Изходът за огромно съжаление е емиграцията.

Offline Profile  

PostPosted: Tue Jul 03, 2012 12:54 pm 
Трета колония

След всяко едно решение на проблем човек си мисли че е приключил, но не е така.
Постоянно възникват проблеми които засягат и вече взетите решени. Създава се един омагьосан кръг. Природата знае най-добре. Тя отсява по-слабите, за да може по-силните да се развиват. Никога нещо няма край.
Когато например поправите един телевизор, каква е възможността той отново да се счупи. Огромна…
Ние сме на тази планета за да допринесем нещо за нея. Ние се развиваме и допринасяме за репутацията на Земята. Не говоря за глобално затопляне и други глупости. От къде сте сигурни, че всичко това не е следствие от други неща ( не желая да говоря на тема ‘’Световна конспирация ‘’, се пак форумът е достъпен за всеки). Всеки трябва да се замисли, че всеки един момент всеки може да го излъже. Има едно решение ( :D ) трябва да мислите винаги позитивно и да знаете, че случайни работи няма.. :D

Offline Profile  

PostPosted: Tue Jul 03, 2012 3:35 pm 
Админ

Не съм много съгласен. Ако беше така, природата е много не честна спрямо нас. Как може другите европейци да си живеят добре, а нас да ни ядат кучетата..

Offline Profile  

PostPosted: Tue Jul 03, 2012 4:58 pm 
Трета колония

Shackoo. Може това да е предизвикателство за нас. Ако е писано така, така и ще стане. Не можем да променим природата, тя винаги ще решава какво ще стане. Тази тема наистина трябва да се заключи, защото няма смисъл да спорим. Ако продължим няма да постигнем нищо. Най-много да се скараме.

Offline Profile  

PostPosted: Tue Jul 03, 2012 7:04 pm 
Четвърта колония

TheRebbel wrote:
Ако е писано така, така и ще стане. Не можем да променим природата, тя винаги ще решава какво ще стане.

Според мен не е така,всичко зависи от теб,никой не може да ти каже какво да правиш,какво ти е писано (за някои работи да,но това е много относително) всичко зависи от ТЕБ не от мама,тати,баба,дядо нито пък Бог или кой да е там ти си господар на себе си ;)

Offline Profile  

PostPosted: Wed Jul 04, 2012 1:21 pm 
Трета колония

EXSTREM wrote:
TheRebbel wrote:
Ако е писано така, така и ще стане. Не можем да променим природата, тя винаги ще решава какво ще стане.

Според мен не е така,всичко зависи от теб,никой не може да ти каже какво да правиш,какво ти е писано (за някои работи да,но това е много относително) всичко зависи от ТЕБ не от мама,тати,баба,дядо нито пък Бог или кой да е там ти си господар на себе си ;)

EXSTREM всичко е възможно, може да съществува бог, може и да не съществува. Може да има рай, може и да няма :D . Но аз едно съм разбрал за живота. На този гаден свят където всички се убиват и обвиняват другия, всеки трябва да е сам за себе си. Защото никой не вярва на другия. :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:

Offline Profile  

PostPosted: Wed Jul 04, 2012 3:43 pm 
Четвърта колония

Какво да кажа в тази "игра" ("живота" на земята) си solo няма мама няма тати :)

Offline Profile  

PostPosted: Thu Aug 16, 2012 8:33 am 
Админ

То в България има 7-8 милиона поне 2-3 са цигани! Пък след 20 години сигурно по малко от милион ще са българи!
Те се "множат" като зайци един има 5 деца втори 15! A българин има най много 3-4 деца защото няма пари!
:angry-cussingwhite: :text-nocomment: Те :violence-instagib: Ние :violence-shootself:

..

Offline Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 44 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours